אירוע אוהלים הוא כיף אדיר, אבל הוא גם אירוע מבולגן שמשאיר אחריו לא מעט עבודה, במיוחד אם הפסולת מפוזרת ברחבי האוהל. ובימינו ישנם אוהלים ענקיים לאירועים, כולל אוהלים ממוזגים שמרגישים כמו אולם אירועים לכל דבר, ככה שהפסולת לא מעטה. מה עושים? מה עושים כאשר יש לכם אירוע אוהלים מתוכנן, אבל אין לכם דרך להשתלט על הפסולת שמצטברת כמו אוקיינוס לכלוך בתוך שניות? אתם מוזמנים להכיר את האשפתונים, שאמנם תפקידם לרכז את הפסולת, אבל הם גם מגיעים בצבעים שונים ובעיצובים שמתאימים לאירועים. האשפתון הוא לא רק פח אשפה, הוא מהווה פריט שממגנט אנשים אליו ומושך אנשים להשתמש בו. בזכות העיצוב הכובש שלו, אשפתון יוביל אנשים להשתמש אך ורק בו, מה שירכז את כל הפסולת במקום אחד. 

אשפתון לאירוע אוהלים עוזר במחזור של פסולת 

הפסולת שהצטברה באירוע אוהל היא בעיקר האוכל, בקבוקי המים ושאר החפצים החד פעמיים. כדי להימנע מפסולת אלו, חשוב לתכנן דרך יעילה לסילוקה. קודם כל, כדאי למחזר את חומרי הפלסטיק והנייר על ידי הפרדתם מהפריטים שאינם ניתנים למחזור. ובכך אשפתון יסייע לכם, מכיוון שאתם יכולים לשכור אשפתונים בצבעים שונים וכל אחד מהם יהיה מיועד לסוג אחר של פסולת.  בסופו של דבר, חשוב לוודא שהפסולת מסולקת כראוי. צריך לוודא שהפסולת לא תישאר מאחור, שכן היא עלולה לגרום להרבה בעיות. חלק מהבעיות יכולות לגרום למשל לזיהום קרקעי, מה שעשוי להוביל לזיהום מקורות מים, זיהום קרקעות חקלאיות ועוד. 

כדאי לשכור או לרכוש אשפתון?

ההחלטה לשכור או לקנות אשפתון לאירוע מבוססת לרוב על גודל האירוע. אם אתם עורכים אירוע קטן, השכרה עשויה להיות משתלמת יותר. אבל אם אתם עורכים אירוע גדול יותר, קניית אשפתון עשויה להיות משתלמת יותר. כמו כן, תלוי גם במידת השימוש ובתדירות השימוש שלכם באשפתונים.  בסופו של דבר, אם אתם מתכוונים לערוך מסיבה או אירוע, השכרת פחי אשפה עשויה להיות רעיון טוב. עם זאת, אם אתם מתכננים לקיים הרבה אירועים בעתיד, אולי יהיה הגיוני יותר לקנות את כלי האשפה ולחסוך כסף בטווח הארוך.

כמה עולה אשפתון לאירועים וממה מורכב המחיר?

המחיר של פח אשפה לאירועים יכול להשתנות בהתאם לגודל, לסוג ולחומר ממנו הוא עשוי. אשפתון עשוי בדרך כלל מפלסטיק, מתכת או חומר אחר בעל צורה המאפשרת להרים אותו על ידי החלק העליון הפתוח ולנשוא אותו כשהוא מלא. העלות תהיה תלויה גם בסוג האירוע שאתם עורכים – אם אתם עורכים אירוע בחוץ אז ייתכן שתזדקקו ליותר מפח אשפה אחד כדי לספק מספיק אזורים לפינוי אשפה. בממוצע, אשפתונים יכולים לעלות בין הטווחים של מאות שקלים בודדים, כאשר ההשכרה של אשפתון יכולה לנוע בין הטווחים של עשרות שקלים ליום. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טנט פרו - Tent Pro

מחובר

למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ עם נציג >>

דילוג לתוכן