אירוע שמתרחש באוהל אירוח הוא קונספט פופולרי מאוד בשנים האחרונות. לאוהלים יש יתרונות מרובים, וביניהם האפשרות לערוך אירוע בחצר בית בעלות נמוכה בהשוואה לאולם אירועים, אווירה נעימה וכמובן הגנה מושלמת מפני גשמים, רוחות ושאר פגעי מזג אוויר. הקמת אוהל לאירוח מחייבת תשומת לב למספר דגשים:

מיקום

המיקום המדויק שבו יוצב האוהל משפיע על נוחות הקמתו, וחשוב יותר – על נוחות הגישה אליו כשיגיעו האורחים. באופן טבעי בחירת הנקודה הספציפית מושפעת מגודלו של האוהל, ובנושא זה מומלץ להתייעץ עם נציגי החברה שממנה תקבלו את האוהל – כך שהוא יהיה מספיק מרווח עבור כל האורחים ומצד שני לא גדול מדי על-מנת שלא תצטרכו לשלם מחיר גבוה שלא לצורך.

עיצוב

אוהלי אירוח מגיעים בשלל צורות ודגמים, כך שתוכלו לבחור אוהל שהולם את אופי האירוע המתוכנן. בנוסף ישנה בחירה לגבי מספר החלונות והגודל שלהם, אפשרויות הכיסוי שלהם, הרצפה וכמובן הפריטים שתציבו בתוך האוהל – שולחנות, כיסאות, אביזרי נוי וכו’. לסוג האוהל ולעיצוב שלו יש השפעה לא מבוטל על האווירה במהלך האירוע, כך שכדאי להקדיש לכך מחשבה מעמיקה.

בטיחות

נושא חשוב לא פחות הוא הבטיחות. כשמזמינים כמה עשרות אנשים, ולפעמים גם יותר, לאירוע ישנה באופן טבעי אחריות רבה – לוודא שכל מי שהגיע גם יחזור הביתה בשלום. מסיבה זו חובה קודם כל לוודא שהאוהל עומד בכל התקנים העדכניים, ובפרט תקן אש (כולל יריעות מחומרים מעכבי בעירה). כמו כן נדרש אישור מהנדס קונסטרוקציה לכל הקמה של אוהל אירוח.

הקמה ופירוק ע”י אנשי מקצוע

את ההקמה עצמה, כמו גם הפירוק של האוהל בתום האירוע, כדאי להפקיד בידיים מקצועיות. אמנם אוהלים מודרניים בנויים כך שקל יחסית להקים וגם לפרק, וממילא מהנדס קונסטרוקציה מודא כאמור שהמתקן יציב ובטוח, אבל לקראת אירוע יש אינספור מטלות – וחבל לבזבז זמן יקר על פעולות טכניות שאנשי מקצוע מיומנים יבצעו עבורכם במינימום זמן ומקסימום דיוק.

ניקיון

לאחר השלמת הקמת האוהל, על-מנת שאפשר יהיה לקיים את האירוח בתנאים אופטימליים, כדאי להקדיש תשומת לב גם לניקיון של המקום והסביבה. כמו כן חשוב לוודא שאין באזור חרקים או מזיקים אחרים שעלולים להימשך אל המזון שמן הסתם יוגש באירוע. במידת הצורך יש להזמין חברת הדברה או לוכד עכברים מנוסה, על-מנת שבאירוע שלכם לא ישתתפו אורחים בלתי רצויים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טנט פרו - Tent Pro

מחובר

למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ עם נציג >>

דילוג לתוכן